Nové Hodějovice – prodej 10 řadových domů

Celková cena:
K jednání
Prodej

Nabízíme předprodej prvních rodinných domů v ZTV na rozhraní Mladého a Nových Hodějovic v ul. Šroubárenská. Dokončení 10/2023, první kolaudace 7/2023. Cena 9.990.000,- Kč vč. DPH. Cena je pevná, bez inflačních doložek, výstavba je započata.

Řadové domy mají dispoziční řešení 4+kk, příp. 5+kk s garáží o podlahové ploše 142,4 m².

Jedná se o domy v malém ZTV o deseti domech, ve kterém má každý dům 2 vlastní parkovací stání. V přízemí domu se nachází garáž, technická místnost, WC, obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, spíž. Po vstupu do patra naleznete dva dětské pokoje, koupelnu, velkou šatnu, a ložnici, z níž je přístup do další místnosti, kterou lze využít jako pracovnu, pokojík pro miminko či další šatnu.

Průchod na zahradu v přízemí je zajištěn buď přes francouzské okno z obývacího pokoje (čistý vstup) nebo přes garáž a technickou místnost (tzv. špinavý vstup), kudy lze snadno dostat na zahradu sekačku, kolečko, atd.

Dům je vystavěn ze zdiva Porotherm 44T (zdivo plněné vatou). Mezi domy je sendvičová konstrukce dvojitého AKU zdiva s dodatečnými akustickými izolacemi pro zaručení akustického komfortu. Vytápění je zajištěno kondenzačním plynovým kotlem (klientskou změnou lze změnit na jiný zdroj, např. tepelné čerpadlo) s rozvodem podlahového topení v celém domě s odděleně regulovatelnými místnostmi.

Prodej domu nabízíme ve variantě „Zkolaudovaný holodům“.

Jedná se o dokončený RD vč. všeho co v domě má být pouze bez: obkladů a zařizovacích předmětů v koupelně a na WC, bez dlažeb/vinylu, bez interiérových dveří, bez zahradních úprav s rozhrnutou ornicí – příprava pro osetí. Terasa v ceně. Včetně podlahového topení, vymalováno. Tato varianta je u klientů velmi oblíbená, protože do dokončení mohou vnést vlastní myšlenku a stát se tak architekty vlastního bydlení.

Nabízíme poskytnutí velkoobchodních slev, popř. poskytnutí ověřených řemeslníků pro vlastní dokončení. Po domluvě je možno dům dokončit do varianty „na klíč.“

V blízkosti vznikne dálniční přivaděč a nová obchodní zóna (drogerie, supermarket, aj.). V místě je škola, školka, dobrá dostupnost MHD do centra.

České Budějovice 6, rozhraní Mladého a Nových Hodějovic v ul. Šroubárenská

Kontaktujte nás

Ing. Tomáš Trnka+420 602 135 565tt@jihostavby.cz

Detaily nemovitosti

Lokalita: Nové Hodějovice
Stavba: Novostavba
Stav objektu: Ve výstavbě
Poloha objektu: Řadový
Umístění objektu: Klidná část obce
Typ domu: Patrový
Počet podlaží: 2
Zastavěná plocha: 90
Užitná plocha: 142
Plocha pozemku: 236
Garáž: Ano
Energetická náročnost: Třída B - Velmi úsporná
Plyn: Ano
Voda: Ano
Vytápění: Ústřední plynové
Odpad: Kanalizace
Elektřina: 230V, 400V
Menu